A. Marčiulionis sužaidė rezultatyvias rungtynes, bet pergalę šventė G. Nemeikšos klubas

Sėkmingas rungtynes NCAA čempionate sužaidė Augustas Marčiulionis, tačiau jo atstovaujama „Saint Mary`s“ namuose 49:66 (18:28; 31, 38) nusileido „Xavier“ krepšininkams.

Lietuvis per 38 minutes įmetė 14 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas bei prasižengė 2 kartus.

Jis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Nugalėtojų gretose Gytis Nemeikša per 30 minučių įmetė 2 taškus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

***

Tuo metu Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama Arizonos „Wildcats“ savoje arenoje 101:56 (43:37, 58:19) sutriuškino „UT Arlington“ komandą.

M. Krivas per 14 minučių surinko 10 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei blokavo 2 varžovo metimus.

P. Murauskas per 9 minutes pelnė 6 taškus, perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.