M. Jogėlos ir M. Sajaus klubas sužaidė įspūdingą lemiamą kėlinį, „Real“ tęsia lyderystę

Įspūdingą lemiamą ketvirtį sužaidusi Mato Jogėlos ir Martyno Sajaus atstovaujama Lugo "Rio Breogan" (3-8) komanda iškovojo retą pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Buvusio žalgiriečio Vljko Mršičiaus auklėtiniai namie po permainingos kovos 82:77 (16:23, 18:17, 18:17, 30:20) pranoko kitą autsaiderę Saragoso "Casademont" (3-8) ekipą.

Aikštės šeimininkai lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 12:2 ir nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Jogėla per 27 minutes sukaupė 14 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 3/6 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Sajus per 16 minučių įmetė 4 taškus (0/4dvit., 4/4 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, gavo 2 blokus, dukart suklydo ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Aiškią lyderystę ACB lygoje išlaiko šį kartą kiek paprakaituoti turėję Madrido "Real" (10-1) krepšininkai.

Chuso Mateo kariauna savo gerbėjų akivaizdoje 85:76 (20:16, 23:17, 26:26, 16:17) įveikė Andoros "MoraBanc" (4-7).

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje svečiai buvo priartėję pavojingai – 72:76, bet pavyti Eurolygos lyderių nesugebėjo.

Nugalėtojų getose išsiskyrė atitinkamai 21 i 16 taškų surinkę Marijo Hezonja (6 atk. kam. 23 naud. b.) ir Walteris Tavaresas (9 atk. kam., 4 rez. perd., 2 bl., 30 naud. b.), o svečiams 25 taškus pelnė Jeanas Montero (1/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. b.).