AEK su rezultatyviu M. Kuzminsku nusileido „Ryto“ varžovams

Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Atėnų AEK (4-5) klubas Graikijos pirmenybėse nusileido Vilniaus "Ryto" varžovams FIBA Čempionų lygos grupėje.

Joano Plazos auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 95:100 (18:26, 22:33, 27:19, 28:22) turėjo pripažinti Patrų "Promitheas" (8-2) pranašumą.

Triuškinamai pirmąją susitikimo pusę pralaimėję svečiai po ilgosios pertraukos perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, tačiau pavyti varžovų nesugebėjo.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 26 minutes įmetė 13 taškų (3/3 dvit., 1/4 trit., 4/5 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 21 i 17 taškų surinkę Jordanas McRae (2/6 trit.) ir Chassonas Randle'as (6 rez. perd.) bei 16 pridėjęs Mfiondu Kabengele (5 atk. kam.).

Nugalėtojams Hunteris Hale'as (6/12 trit., 6 rez. perd., 30 naud. b.) pelnė 32, Anthony Cowanas (2/7 trit., 6 rez. perd.) – 22, pernai "Ryto" marškinėlius vilkėjęs Jaime Echenique (7/7 dvit., 5 atk. kam., 21 naud. b.) – 17 taškų.