Ispanijoje – dramatiškos M. Blaževičiaus ir M. Sušinsko komandų pergalės

Ispanijos pirmenybėse šeštadienio vakare dramatiškas pergales iškovojo dvi komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.

Po ilgosios pertraukos atsigavęs Mareko Blaževičiaus atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (5-7) išvykoje netikėtai 92:87 (20:29, 24:26, 24:17, 23:15) pranoko Tenerifės "Lenovo" (6-6).

M.Blaževičius vos per 7 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pažangas, sykį suklydo dukart pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

Žironos "Basquet" su Mindaugu Sušinsku (7-5) namie po pratęsimo 107:104 (26:38, 30:22, 20:11, 17:22) palaužė Andoros "MoraBanc" (4-8) krepšininkus.

Lietuvis per 7 minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo, perėmė bei prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk prasižengė ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.