Sezono mačą sužaidęs R. Jokubaitis vedė „Barcą“ į pergalę prieš E. Kairio ekipą

Rokas Jokubaitis surengė sezono pasirodymą ir buvo pagrindinis Barselonos "Barcelona" (9-3) vedlys į pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Šalies čempionai savo gerbėjų akivaizdoje 80:69 (11:15, 24:16, 19:23, 26:15) pranoko Granados "Coviran" (3-9) ekipą su Evaldu Kairiu.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 24 minutes pelnė 20 taškų (8/8 dvit., 1/2 trit., 1/4 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo kartą pažeidė taisykles ir sukaupė 25 efektyvumo balus.

13 taškų pridėjo Janas Vesely, 11 – Willas Hernangomezas (1/4 baudų, 5 atk. kam.), 8 – Jabari Parkeris.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 17 ir 13 taškų surinkę Kwanas Cheathamas (4/8 trit., 4 per. kam.) ir Davidas Krameris (5 atk. kam.) bei 12 pridėjęs Christiano Felicio (13 atk. kam., 25 naud. b.).

E.Kairys per 9 minutes į krepšį nemetė, atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir užfiksavo 2 naudingumo balus.