R. Giedraitis buvo tarp lyderių, o „Crvena Zvezda“ triumfavo tik paskutiniame kėlinyje

Aba-liga nuotr.

Rokas Giedraitis žaidė solidžiai, o jo atstovaujama Adrijos lygos lyderė Belgrado "Crvena Zvezda" (11-1) sulaukė rimto pasipriešinimo.

Ioannio Sfairopouolo auklėtiniai Juodkalnijoje tik lemiamame kėlinyje 91:77 (21:21, 25:20, 17:24, 28:12) įveikė Podgoricos "Derby" (6-6).

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Giedraitis per 22 minutes įmetė 11 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 2 bi perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs Luka Mitrovičius (9/11 dvit., 7 atk. kam., 25 naud. b.), 15 pridėjo Yago Dos Santosas, 13 – Shabazzas Napieras.

Pralaimėjusiems Igoris Drobnjakas (2/3 trit., 20 naud. b.) pelnė 17, Emiras Hadžibegovičius – 13 taškų.