M. Blaževičiaus klubas palaužė M. Sajaus ir M. Jogėlos ekipą

Šeštadienio vakare Ispanijos pirmenybėse susidūrė komandos, kurių garbę gina trys krepšininkai iš Lietuvos.

Mareko Blaževičiau atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (6-9) klubas išvykoje po dramatiškos kovos 90:88 (23:22, 23:18, 20:24, 24:24) palaužė Lugo "Rio Breogan" (4-11) ekipą su Martynu Sajumi ir Matu Jogėla.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Blaževičius per 12 minučių įmetė 1 tašką (0/1 dvit., 1/6 baudų), sugriebė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, gavo bloką, kartą prasižengė ir užfiksavo -4 efektyvumo balus.

Abu šeimininkų komandos lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, o jų indėlis buvo skirtingas.

M.Sajus per 21 minutę pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą bei pats gavo "stogą", išprovokavo pražangą, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 3 efektyvumo balus.

M.Jogėla per 22 minutes pridėjo 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo, dusyk prasižengė ir liko be naudingumo balų.