I. Brazdeikis svariai prisidėjo prie „Olympiacos“ pergalės

Tik po ilgosios pertraukos atsigavęs Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo "Olympiacos" 13-1) iškovojo užtikrintą pergalę Graikijos pirmenybėse.

Georgio Bartzoko treniruojami šalies čempionai namie 71:52 (14:11, 13:21, 23:12, 21:8) įveikė Rodo "Kolossos" (5-9) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs I.Brazdeikis taip pat atsigavo tik po dviejų kėlinių ir per 20 minučių pelnė 7 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir sukaupė 9 naudingumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 18 ir 11 taškų surinkę Nikola Milutinovas (15 atk. kam., 2 bl., 9 išpr. praž., 31 naud. b.) ir Alecas Petersas (0/4 trit., 8 atk. kam.) bei 10 pridėjęs Isiah Canaanas (3/4 trit.).

Šį sezoną Kauno "Žalgiryje" pradėjęs Nazas Mitrou-Longas per 9 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

Pralaimėjusiems buvęs Vilniaus "Ryto" lyderis Andrew Goudelockas (5/6 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd.) pelnė 14 taškų.