„Barcelona” su naudingu R. Jokubaičiu sutriuškino E. Kairio ekipą

Rokas Jokubaitis svariai prisidėjo prie "Barcelonos" (13-6) triuškinančios pergalės Ispanijos pirmenybėse. Rogerio Grimau auklėtiniai išvykoje 94:61 (19:16, 23:16, 25:15, 27:14) nepaliko vilčių Granados "Coviran" (6-13) su Evaldu Kairiu.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 15 taškų surinkę Willas Hernangomezas (9 atk. kam.) ir Tomašas Satoransky (3/4 trit.) bei po 10 pridėję Dario Brizuela (2/3 trit.) ir Jabari Parkeris.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 21 minutę pridėjo 6 taškus (3/4 dvit.), atkovojo 2 bei prarado 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir sukaupė 12 naudingumo balų.

Aikštelėje pasirodė ir Kasparas Jakučionis. Jis per 2 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 9 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Kwanas Chethamas (3/6 trit., 6 atk. kam.) pelnė 20, Davidas Krameris (0/6 trit.) – 8 taškus.

E.Kairys per 9 minutes įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.