Graikijoje – rezultatyvaus L. Beliausko pergalė po pratęsimo

Dramatišką pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo solidžiai rungtyniavusio Lauryno Beliausko atstovaujama komanda.

Salonikų PAOK (7-8) namie tik po pratęsimo 66:65 (14:10, 18:10, 8:22, 14:12, 12:11) palaužė Lavrio "Megabolt" (4-11) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje 36-erių veteranas Marcusas Thorntonas pataikė tik vieną baudos metimą ir išlygino rezultatą, o aikštės šeimininkai atakai dar turėjo 22 sekundes, tačiau prarado kamuolį.

Viso papildomo laiko metu vyko kova "taškas į tašką", o pratęsimo pabaigoje sėkmė lydėjo šeimininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs L.Beliauskas per 32 minutes įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 2/8 trit., 3/5 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 17 ir 15 taškų surinkę Justinas Alstonas (3/10 dvit., 2/3 trit., 12 atk. kam., 23 naud. b.) ir Andrew Harrisonas (2/8 trit.).

Pralaimėjusiems Xavieras Castaneda (9 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kl., 24 naud. b.) pelnė 18 taškų.