Graikų grandų mūšyje – pergalę įtvirtinęs M. Grigonis ir kukliai pasirodęs I. Brazdeikis

Graikijos krepšinio grandų mūšį šiame sezone ir antrą kartą laimėjo nesėkmių dar nepatyręs Atėnų "Panathinaikos" (15-0).

Ergino Atamano auklėtiniai namie po atkaklios kovos 85:80 (23:18, 21:24, 19:12, 22:26) pranoko čempionų titulą ginančius Pirėjo "Olympiacos" (13-2) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Marius Grigonis, likus 10 sekundžių iki dvikovos pabaigos, dviem baudų metimais užtikrino aikštės šeimininkų pergalę.

Kaunietis per 36 minutes įmetė 18 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 5/5 baudų), sugriebė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir sukaupė 17 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 19 taškų surinkęs Jerianas Grantas (5 rez. perd., 22 naud. b.), 16 pridėjo Kendrickas Nunnas (1/5 trit.), 13 – Konstantinos Mitoglou (9 atk. kam., 20 naud. b.), 11 – Mathiasas Lessortas (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Filipas Petruševas (6 atk. kam., 21 naud. b.) pelnė 18, Nigelas Willimasas-Gossas (7 rez. perd., 4 kl.) – 16, Alecas Petersas (7 atk. kam.) – 14, buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas (6 rez. ped., 6 kl.) – 11 taškų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Ignas Brazdeikis per 11 minučių įmetė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 1 naudingumo balą.

Šį sezoną Kauno "Žalgiryje" pradėjęs Nazas Mitrou-Longas per 2 aikštelėje praleistas minutes pasižymėjo tik 2 asmeninėmis pražangomis.