R. Giedraitis ir „Crvena Zvezda“ laimėjo Belgrado derbį

Aba-liga nuotr.

Adrijos lygoje pergalę iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa. Ji namuose 88:86 (28:15, 27:23, 17:18, 16:30) įveikė Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

R. Giedraitis per 21 minutę pelnė 8 taškus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Beveik viso susitikimo metu pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau lemiamame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę svečiai sukūrė intrigą, o pergalę, likus 5 sekundėms, lėmė Yago Dos Santoso dvitaškis.

Nugalėtojams Adamas Hanga (3/6 trit.) pelnė 15, Joelis Bolomboy'us (13 atk. kam., 24 naud. b.) – 14, Y.Dos Santosas – 13, Nemanja Nedovičius (4 rez. perd.) – 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 18 taškų surinkę Jamesas Nunnally (3/7 trit., 22 naud. b.) ir Frankas Kaminsky (6/6 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam., 25 naud. b.).