D. Motiejūnas ir M. Jamesas nukalė sunkią „Monaco“ pergalę

Donatas Motiejūnas buvo vienas vedlių į nelengvą Monako "AS Monaco" (22-2) komandos pergalę Prancūzijos pirmenybėse.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 86:80 (26:22, 28:14, 18:18, 14:26) palaužė Nantero "Nanterre 92" (15-9) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje antrą kvėpavimą įgiję aikštės šeimininkai paskutinę minutę buvo sumažinę skirtumą iki minimumo (80:81), tačiau Mike'as Jamesas pataikė dvitaškį, o susitikimą lyderis užbaigė realizuodamas visus tris baudų metimus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 21 minutę įmetė 12 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 0/1 baudos), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, dusyk pažeidė taisykles ir sukaupė 14 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 31 ir 15 taškų surinkę M.Jamesas (3/10 trit., 10/11 baudų, 7 atk. kam., 29 naud. b.) ir Alpha Diallo.

Pralaimėjusiems Justinas Bibbinas (7 rez. perd.) pelnė 20, Benjaminas Sene (5 atk. kam.) – 17, Desi Rodiguezas (8 atk. kam.) – 15 taškų.

Monako krepšininkai ilgai nesiilsės: jau penktadienį laukia Eurolygos mūšis Barselonoje.