„Virtus“ pralaimėjo E. Bendžiaus ekipai

Netikėtą nesėkmę Italijos pirmenybėse patyrė vienas Eurolygos lyderių Bolonijos "Virtus" (17-4) klubas.

Lucos Banchi auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 88:93 nusileido Sasario "Banco di Sardegna" (9-12) krepšininkams.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo solidžiai – 85:77. Varžovai rankų nenuleido ir sumažino skirtumą iki minimumo – 86:87. Visgi tašką rungtynėse padėjo baudos metimą po Gabrielio Lundbergo techninės pražangos realizavęs ir tuoj pat iš toli pataikęs Brandonas Jeffersonas.

29 taškus (7/10 trit.) ir 36 efektyvumo balus surinkęs amerikietis buvo naudingiausias mačo žaidėjas. 17 taškų pridėjo Breein Tyree (3/7 trit.), 14 – Alfonzo Mckinnie.

Rinktinės rungtynių metu dešinės kojos Achilo sausgyslės traumą patyręs Eimantas Bendžius šiame sezone dar nežaidė.

Pralaimėjusiems Marco Belinelli (5/13 trit.) pelnė 21, buvęs žalgirietis Achille Polonara (5 atk. kam.), G.Lundbergas ir Danielis Hackettas (5/6 dvit.) – po 11 taškų.

Svečiai vertėsi be traumuoto lyderio Tornikės Šengelijos.