Viską pataikęs M. Kuzminskas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo

Dar vieną solidų pasirodymą surengęs Mindaugas Kuzminskas neišgelbėjo Atėnų AEK (9-13) nuo nesėkmės Graikijos pirmenybėse.

Iliaso Zouros auklėtiniai namie po atkaklios kovos 97:101 (29:29, 22:29, 25:18, 21:25) nusileido to paties miesto "Peristeri" (15-7).

Vassilio Spanoulio kariaunos pergalę lėmė spurtas 9:0 ketvirtojo kėlinio antroj pusėje.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 25 minutes įmetė 13 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir sukaupė 19 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik 27 taškus surinkęs Jordanas McRae (10/17 dvit., 7/7 baudų, 2 bl., 30 naud. b.).

Šį sezoną Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Austinas Hollinsas per 8 minutes pridėjo 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baudų).

Nugalėtojams Jermaine'as Love'as (5/6 dvit., 10/11 baudų, 25 naud. b.) pelnė 20, Joe Raglandas (4/7 trit., 10 rez. perd., 27 naud. b.) – 19 taškų.