F. Campazzo vedamas „Real“ turėjo paprakaituoti su absoliučiais autsaideriais

Netikėtai nelengvą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo absoliučius lygos autsaiderius palaužęs Madrido "Real" (23-3).

Chuso Mateo auklėtiniai išvykoje tik paskutinėmis minutėmis 86:78 (17:13, 26:17, 23:26, 20:22) pranoko Palensijos "Zunder" (5-21) krepšininkus.

Likus 3 minutėms iki lemiamo ketvirčio pabaigos aikštės šeimininkai atsiliko vos 72, tačiau vėliau sėkmė lydėjo Eurolygos lyderius.

Nugalėtojams Džananas Musa (3/6 trit.) pelnė 21, Facundo Campazzo (4/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 35 naud. b.) – 15, Gabrielis Deckas – 11, Walteris Tavaresas – 8 taškus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 21 ir 16 taškų surinkę Jaylenas Handsas (1/5 trit., 6 atk. kam., 26 naud. b.) ir Mattas Haarmas (2 bl., 20 naud. b.).