Š. Jasikevičius su „Fenerbahče“ Turkijos čempionate iškovojo 13-ąją pergalę iš eilės

Šarūnas Jasikevičius pratęsė pergalių seriją Turkijos čempionate iki 13-os paeiliui, rašo Sarunas13lt.blogspot.com.

Lietuvio vadovaujama "Fenerbahce" komanda pirmadienio vakarą Izmire 81:59 nugalėjo vietos "Aliaga Petkimspor" ekipą ir įsirašė 21-ąją pergalę vietiniame fronte.

Šį penktadeinį "Feneris" Eurolygoje savo aikštėje priims Berlyno ALBA krepšininkus.

"Fenerbahce" rungtynes pradėjo spurtu 8:0, o įpusėjus kėliniui po Sestinos tritaškio persvara tapo dviženklė (3:15). Po pirmojo kėlinio svečiai iš Stambulo pirmavo 21:8.

Antrąjį ketvirtį Izmiro ekipa pradėjo sėkminga atkarpa 8:0 ir sumažino deficitą iki 5 taškų (16:21). Tik sužaidus 4 min. Dorsey pelnė pirmuosius "Fenerbahce" taškus ketvirtyje (16:23). Po Žoriks tolimo metimo komandas skyrė tik du taškai (23:25). Likus žaisti 2 min. Biberovičius pataikė dvitaškį (24:28), o Dorsey paskutinę kėlinio minutę pridėjo tritaškį (24:30). Po pirmos mačo dalies Šaro auklėtiniai pirmavo 31:27.

Po pertraukos Šanli ir Madaras įsmeigė po tritaškį (29:37). Sužaidus 3 min. Bibebrovičius sugrąžino "Fenerbahce" ekipai dviženklę persvarą (29:39). Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 54:42.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Papagannio vedami svečiai padidino atotrūkį iki 18 taškų (45:63). Likus žaisti 4 min. Hazeras baudų metimais padiidno pranašumą iki 20 taškų (53:73), Izmiro ekipa atsakė dviem tritaškiais (59:73). Šaro auklėtiniai nepaleido persvaros ir iškovojo pergalę rezultatu 81:59.

"Aliaga Petkimspor": Kristers Žoriks 14, Peytonas Aldridge'as 11, Yunus Sonsirma ir Markelis Starksas 10, Jeremy Simmonsas, Mahiras Agva ir Yavuzas Gultekinas 4.

"Fenerbahce": Sehmusas Hazeras 13, Yamas Madaras ir Georgios Papagiannis 12, Nathanas Sestina ir Nickas Calathesas 11, Tarikas Biberovičius 8, Sertačas Šanli 5, Tyleris Dorsey ir Metečanas Birsenas 4, Melihas Mahmutoglu 1.