Itin dažnai klydęs O. Olisevičius tritaškiais padėjo palaužti autsaiderius

Dažnai klydusio Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama komanda turėjo nemažai vargo su Italijos pirmenybių autsaideriais.

Trevizo "Nutribullet" (10-15) namie tik po atkaklios kovos 93:89 (27:26, 18:18, 22:20, 26:25) palaužė Pezaro "Carpegna Prosciutto" (7-18) krepšininkams, kurie liko iškritimo iš aukščiausios lygos zonoje.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei svečiai atsiliko vos 86:89 bei kontroliavo kamuolį, tačiau vėliau sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 29 minutes įmetė 9 taškus (0/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, net 6 sykius suklydo, triskart pažeidė taisykles ir sukaupė 6 efektyvumo balus.

Nugalėtojams Ky Bowmanas (4/8 trit., 21 naud. b.) pelnė 21, Pauli Paulicapas (6/6 dvit., 8 atk. kam., 2 bl., 29 naud. b.) – 17, D'Angelo Harrisonas (6 atk. kam.) – 14 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 17 ir 14 taškų surinkę Markisas McDuffie (1/6 trit., 9 atk. kam.) ir Andrea Cinciarini (5/5 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.).