Dublį surinkęs M. Kuzminskas vedė į pergalę Atėnų derbyje

Mindaugas Kuzminskas buvo pagrindinis vedlys į Atėnų AEK (10-13) komandos pergalę Graikijos pirmenybėse.

Iliaso Zouroso auklėtiniai namie po atkaklios kovos 88:85 (13:20, 28:19,  to paties miesto "Mroussi" (8-15) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes padėjęs M.Kuzminskas per 34 minutes pelnė 21 tašką (6/12 dvit., 2/5 trit., 3/5 baudų), atkovojo 10 (6 – puolime) bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir sukaupė 26 naudingumo balus.

16 taškų pridėjo Chassonas Randle'as (4/7 trit., 4 kl.), 15 – Jordanas McRae (2 bl., 4 kl.), 13 – Dimitris Agravanis (9 atk. kam.).

Šiame sezone Kauno "Žalgiryje" rungtyniavęs Austinas Hollinsas per 9 minutes prametė abu tritaškius, atkovojo bei prarado po kamuolį ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų surinkęs Charis Giannopoulos (4/7 trit.).