Šaras triumfuoja: „Fenerbahče“ pateko į finalo ketvertą

Fenerbahce nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ ekipa laimėjo lemiamas Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes. Ji svečiuose po pratęsimą 80:79 (13:15, 22:25, 21:15, 14:15, 10:9) palaužė „Monaco“ krepšininkus.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių „Fenerbahče“ triumfavo 3-2.

Pusfinalyje „Fenerbahče“ susikaus su Atėnų „Panathinaikos“.

„Fenerbahče“ tapo pirma komanda istorijoje, lemiamą atkrintamųjų mačą laimėjusia varžovų tvirtovėje.

Pralaimėjusiems Donatas Motiejūnas per 29 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Lietuvis buvo naudingiausias savo komandos žaidėjas.

Lemiamais mačo momentais taikliai atakavęs Nickas Calathesas iš viso pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 9 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: N. Calathesas ir S. Wilbekinas po 14, T. Biberovičius 13, M. Guduričius 10.

„Monaco“: M. Jamesas 20, D. Motiejūnas 16, E. Okobo 15, A. Diallo 10.

Eurolygos finalo ketvertas vyks gegužės 24-26 dienomis Berlyne.