Š. Jasikevičius kreipėsi į E. Atamaną: „Nekeisk pergalingos strategijos“

Š. Jasikevičius kreipėsi į E. Atamaną: „Nekeisk pergalingos strategijos“

Penktadienį Berlyne startuos Eurolygos finalo ketvertas, o pirmajame pusfinalyje susikaus Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ su Atėnų „Panathinaikos“ ekipa.Prieš pusfinalius Eurolyga surengė spaudos konferenciją, kurioje šmaikščiai pajuokavo Šaras.

Lietuvis davė patarimą „Panathinaikos“ strategui Erginui Atamanui.

„Prisimenu 2009 metų finalo ketvertą. Manau, kad tai buvo pats geriausias finalo ketvertas. Tiek kokybe, tiek rungtynėmis. Keturios rungtynės baigėsi lemiamu metimu. Tai neįtikėtina. Kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų, aš ką tik atvykau į areną ir supratau, kad ji yra pavadinta „Uber“. Kai laimėjome, arena vadinosi O2 arena, vėliau ji vadinosi „Mercedes-Benz“. Gerai, „Uber“, labai gerai.


Man Kostas Sloukas šiandien pasakė, kad  tuomet jis buvo paliktas už dvyliktuko ribų. Aš to nežinojau. Erginai, turėtum apsvarstyti tokią strategiją rytojui. Pagalvok apie tai. Jis geras žaidėjas, bet gal gali jo neregistruoti“, - juokavo Š. Jasikevičius.

Į tai sureagavo ir pats E. Atamanas.

„Kai šiame sezone OAKA arenoje laimėjome prieš jus, Sloukas buvo traumuotas ir nežaidė. Pagalvok iš naujo“, - rėžė turkas.

Šaras nepasimetė ir rėžė atgal.

„Nekeisk pergalingos strategijos“, - teigė lietuvis.Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: