Aiški pinigų suma, dėl kurios E. Ulanovas išmainė „Žalgirį“ į „Fenerbahče“

Fenerbahče nuotr.

Nuo 2010-ųjų metų su pertraukomis Kauno „Žalgirio“ sistemoje rungtyniavęs Edgaras Ulanovas pirmą kartą karjeroje ragauja legionieriaus duonos. Pasibaigus sutarčiai su Lietuvos čempionais, 28-erių metų kaunietis pasirašė dvejų metų kontraktą su Stambulo „Fenerbahce“ klubu.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, krepšininkas praėjusį sezoną LKL čempionų gretose uždirbo apie 550 tūkst. eurų.

Tuo tarpu „Fenerbahce“ klubas puolėjui mokės 850 tūkst. eurų per sezoną.

Primename, kad atletas per karjerą dar nėra rungtyniavęs užsienio klube.

Verta paminėti, kad E. Ulanovas sėkmingai debiutavo naujoje komandoje ir Eurolygos turnyre vidutiniškai pelno po 11,5 taško, atkovoja po 3,5 kamuolio ir renka po 7,5 naudingumo balo.

Primename, jog „Žalgirio“ pagrindinėje komandoje 2014-aisiais metais įsitvirtinęs krašto puolėjas su „Žalgirio“ komanda šešis kartus tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionu ir du kartus buvo pripažintas finalo serijos naudingiausiu žaidėju. E.Ulanovas tris kartus iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę, kiekvieną kartą tapdamas naudingiausiu žaidėju, bei laimėjo tuometinę LKF taurę.