Th. Walkupas: „Padarysiu viską, kad mano Eurolygos finalo ketverto svajonė išsipildytų“

Th. Walkupas: „Padarysiu viską, kad mano Eurolygos finalo ketverto svajonė išsipildytų“

Trejus metus Kauno „Žalgiriui“ atstovavęs amerikietis Thomasas Walkupas savo karjeros etapą užbaigė susižerdamas naudingiausio LKL finalo serijos žaidėjo laurus ir palikdamas Kauną kaip vienas geriausių gynėjų Europoje.Krepšininkas nuo kito sezono persikels į Pirėjo „Olympiacos“ klubą, kurį pats nubaudė 2020–2021 m. Eurolygos sezone perimdamas kamuolį iš Kosto Slouko ir pelnydamas pergalingą dvitaškį.

Krepšininkas davė interviu Graikijos spaudai ir atskleidė, kad tikisi patekti į Eurolygos finalo ketvertą.

„Džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę žaisti tokiame istoriniame klube, kaip „Olympiacos“. Žinau visą klubo istoriją, kuri per pastaruosius metus nėra ten, kur turėtų būti. Galiu pažadėti, kad padarysiu viską, kad mano Eurolygos finalo ketverto svajonė išsipildytų. Šioje komandoje žaidė daug garsių žaidėjų, tad džiaugiuosi, kad esu čia“, - teigė Th. Walkupas.

Šiame Eurolygos sezone 28-erių 193 cm ūgio gynėjas Th. Walkupas vidutiniškai per 24 minutes įmesdavo 8,2 taško (46,9 proc. dvit., 37,1 proc. trit.), atkovodavo po 3 bei perimdavo 1,1 kamuolio, atlikdavo 4,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 10,6 naudingumo balo.

LKL pirmenybėse T.Walkupo rodikliai dar solidesni – 8,9 pelnyto taško (45,3 proc. dvit., 40,3 peroc. trit.), 3,4 atkovoto bei 1,8 perimto kamuolio, 5,7 rezultatyvaus perdavimo ir 14,7 efektyvumo balo per 21 minutę.

Th. Walkupas į Kauną atvyko 2018 metais ir čia praleido tris sezonus. Prieš tai atletas vilkėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ komandos marškinėlius.

Krepsiniozinios.lt