Fotosesijai apsinuoginusi 203 cm ūgio aukštaūgė: man patinka myletis (FOTO) (VIDEO)

Fotosesijai apsinuoginusi 203 cm ūgio aukštaūgė: man patinka myletis (FOTO) (VIDEO)

Instagram nuotr.

Australijos rinktinės aukštaūgė Elizabeth Cambage spinduliuoja pasitikėjimą savimi. 203 cm ūgio ir 98 kg svorio mergina atvirai kalba apie savo seksualumą ir mėgaujasi erotinėmis fotosesijomis.WNBA lygos žvaigždė pernai nuoga nusifotografavo ESPN sporto leidiniui, o šiais metais žengė dar drąsesnį žingsnį, atskleisdama savo didelio ir ištreniruoto kūno grožybes „Playboy“ žurnalui.

„Daug metų nekenčiau savęs ir norėjau tapti tuo, kuo nesu. Tai buvo kvaila. Džiaugiuosi, kad išdrįsau žengti šį žingsnį ir dabar galiu pasakyti, kad Jūs esate gražūs tokie, kokie esate!

Esu patenkinta, kad teko garbė pozuoti ESPN ir „Playboy“ leidiniams. Nors ir esu 203 cm ūgio krepšininkė, bet ir man patinka seksas. Aš esu toks pat žmogus, kaip ir visi. Būkime tolerantiški!“, - teigė australė.


Verta paminėti, kad vidurio puolėja yra pagarsėjusi ir tuo, kad iki šiol ji yra vienintelė įdėjusi kamuolį per rungtynes olimpinėse žaidynėse.

Tuo tarpu 2018 metais aukštaūgė WNBA rungtynėse prieš Niujorko „Liberty“ pelnė 53 taškus ir pagerino lygos rekordą.Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: