M. Kalnietis priėmė sprendimą dėl savo ateities „Žalgiryje“

M. Kalnietis priėmė sprendimą dėl savo ateities „Žalgiryje“

LKL nuotr.

Kauno „Žalgirio“ sezonas pagaliau baigėsi, o klubo vadovai kimba į komplektacijos darbus.Šią vasarą „Žalgirio“ sudėtis ženkliai keisis, nes daugumos žaidėjų kontraktai nebus pratęsti.

LKL trečios vietos nugalėtojų gretas palieka Tai Websteris, Joshas Nebo, Janis Strelniekas, Marekas Blaževičius bei Nielsas Giffey.

Veikiausiai Kauną paliks ir Joffrey Lauvergne'as, Regimantas Miniotas bei Artūras Milaknis.


Tuo metu aišku, kad dėl savo ateities gali būti ramūs šie žalgiriečiai: Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius, Karolis Lukošiūnas ir Tyleris Cavanaugh.

Primename, kad „Žalgirio“ gretas jau papildė Laurynas Birutis, o netrukus tai padarys ir Arnas Butkevičius bei Kevarriusas Hayesas.

O dabar ima aiškėti, kad „Žalgiris“ neplanuoja paleisti gynėjo Manto Kalniečio, kurio sutartis su LKL trečios vietos nugalėtojais galioja iki 2022-23 m. sezono pabaigos.

Tęsti karjerą planuoja ir pats krepšininkas.

34 metų 196 cm ūgio kaunietis kitam sezonui numatytas antro-trečio įžaidėjo vaidmuo.

Primename, kad naujas pagrindinis įžaidėjas bus naujokas legionierius.

Kaip praneša „Basket Overtime“, M. Kalnietis šį sezoną uždirbs apie 200 tūkst. eurų.


Eurolygoje šį sezoną gynėjas vidutiniškai per 17 minučių įmesdavo po 5,9 taško, sugriebdavo po 1,1 kamuolio, atlikdavo po 4,4 rezultatyvius perdavimus bei rinkdavo po 5,7 naudingumo balo statistiką.

Tuo metu LKL pirmenybėse M. Kalnietis vidutiniškai per 15 minučių pelno po 3,7 taško, atkovoja po 1,1 kamuolio, atlieka po 4,2 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 4,8 naudingumo balo.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: