Aiškėja, kokį atlyginimą „Žalgiryje“ turėtų gauti I. Brazdeikis

Aiškėja, kokį atlyginimą „Žalgiryje“ turėtų gauti I. Brazdeikis

FIBA nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo artėjančio sezono sudėtis ir toliau pildosi. Tituluočiausias Lietuvos klubas sukirto rankomis su Ignu Brazdeikiu.Su Kaune gimusiu, bet anksti į Kanadą išvykusiu žaidėju daugkartiniai Lietuvos čempionai pasirašė sutartį pagal formulę „1+1“.

Tiesa, I.Brazdeikis toliau galės siekti svajonės įsitvirtinti NBA lygoje – žaidėjas iki liepos 28 d. turės galimybę priimti stipriausios pasaulio lygos klubo pasiūlymą.

Tuo metu „Basket Overtime“ informuoja, kad „Žalgirio“ ekipoje I. Brazdeikis uždirbs apie 600 tūkst. eurų.


I. Brazdeikis turėtų būti brangiausias kito sezono „Žalgirio“ žaidėjas.

Primename, kad kitas „Žalgirio“ naujokas Keenanas Evansas savo sąskaitą turėtų papildyti apie 500 tūkst. eurų.23 metų 198 cm ūgio gynėjo ir puolėjo pozicijose rungtyniaujantis krepšininkas praėjusiais metais atgavo Lietuvos pilietybę, o šią vasarą pirmą kartą apsivilko Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės marškinėlius.

Kauno „Žalgirio“ trenerio Kazio Maksvyčio vadovaujamoje Lietuvos rinktinėje debiutavęs I.Brazdeikis pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynėse su Bulgarija ir Čekija vidutiniškai pelnė po 14,5 taško, atkovojo po 3,5 atšokusio kamuolio ir atliko po 1 rezultatyvų perdavimą.

2019-ųjų NBA naujokų biržoje būsimą žalgirietį 47-uoju šaukimu pasirinko Sakramento „Kings“, kuris krepšininką iškart išmainė į Niujorko „Knicks“ ekipą. Debiutavęs NBA lygoje talentingas krepšininkas vėliau buvo išmainytas į Filadelfijos „76ers“ komandą, o praėjusiame sezone vilkėjo Orlando „Magic“ marškinėlius.

NBA lygoje per vidutiniškai 13 aikštėje praleidžiamų minučių jis pelnė po 5 taškus, atkovojo po 1,7 atšokusio kamuolio ir atliko po 0,9 rezultatyvaus perdavimo.


Tuo pačiu ir „Lakeland Magic“ komandoje G lygoje žaidęs I.Brazdeikis per rungtynes vidutiniškai rinko po 20,8 taško, atkovojo po 5,2 kamuolio ir atliko po 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

Šią vasarą Kauno komandą jau taip pat papildė Laurynas Birutis, Arnas Butkevičius, Rolandas Šmitas ir Keenanas Evansas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: