G. Žibėnas: „Šita serija parodė, kad mums šiais metais trūko tik namų pranašumo“

G. Žibėnas: „Šita serija parodė, kad mums šiais metais trūko tik namų pranašumo“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) šeštadienio mūšiu Kaune paaiškėjo naujieji čempionai.Kauno „Žalgiris“ savo arenoje po atkaklios kovos 97:87 (23:24, 23:21, 24:24, 27:18) laimėjo prieš Vilniaus „Rytą“.

Serija baigėsi rezultatu 3:2, taurę po metų pertraukos iškėlė „Žalgiris“.

Po mačo „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas rėžė ilgą monologą, o į žurnalistų klausimus neatsakinėjo.


„Reikia pasveikinti „Žalgirį“, pasveikinau kiekvieną žaidėją, kiekvieną trenerį, tikrai verti titulo. Aišku, svarbiausia pasveikinau trenerį Maksvytį ir palinkėjau jam po po tokio sėkmingo sezono tokios pačios, o gal ir didesnės sėkmės su rinktine pasaulio čempionate. Parodėme finalo serijoje čempionišką charakterį, titulą gynėme iki paskutinės minutės. Šita serija parodė, kad mums šiais metais trūko tik namų pranašumo.

Stiprus sezonas, labai įsimintinas. Spalio pradžioje buvo penki pralaimėjimai iš eilės, turėjome labai ilgą pokalbį su vadovybe, kuri parodė didžiulį pasitikėjimą ir palaikymą. Tada laimėjome prieš „Wolves“, „Peristeri“ ir „Žalgirį“. Kita duobė – keturi pralaimėjimai per KMT ir po šio turnyro.

Sezoną vertinu labai stipriai, labai įsimintinai, klausite kokių ieškosime žaidėjų vasarai, tų kurie turi nugalėtojų mentalitetą, tokių, kokie yra šio sezono „Ryto“ žaidėjai“, - kalbėjo G. Žibėnas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: