Vilniaus meras patvirtino: planuojame naują areną Vilniuje (VIDEO)

Vilniaus meras patvirtino: planuojame naują areną Vilniuje (VIDEO)

LKL nuotr.

Nauja Vilniaus arena – šalia nacionalinio stadiono. Tokią viziją mato sostinės meras Valdas Benkunskas. Tiesa, šiam projektui dar turi pritarti miesto taryba. Be to, pasak mero, arena nepriklausytų tik Vilniaus „Ryto“ krepšinio komandai, praneša LNK.lt.Po daugiau nei metų pertraukos į didžiausią Vilniaus areną grįžęs „Ryto“ klubas netolimoje ateityje gali persikelti į kitus namus. Sostinės meras V. Benkunskas patvirtino, kad planuose – naujos arenos statyba, o ji galėtų iškilti šalia naujojo Nacionalinio stadiono.

„Kaip žinia, savivaldybė vysto daugiafunkcinio komplekso statybas ant Šeškinės kalno, kur bus stadionas. Ten pat yra suplanuoti kiti infrastruktūros įrenginiai, tai toje šviesoje, toje vietoje yra svarstoma galimybė pastatyti ir areną“, – tvirtino meras.

Pasak sostinės mero, naujoji arena nepriklausytų vien tik Vilniaus „Ryto“ klubui. Joje galėtų žaisti ir kitos komandos, vyktų kultūriniai renginiai.


„(Arena) nebūtų dedikuota kažkokiai konkrečiai krepšinio komandai, bet būtų reikalinga miestui. Dabar mieste turime tik dvi arenas. Jei jų nebūtų, Vilniuje neturėtume, kur žaisti profesionalaus krepšinio“, – atkreipė dėmesį V. Benkunskas.

Anot jo, naujos arenos statybai turi pritarti miesto taryba. Šiuo metu didžiausia sostinės ASG arena priklauso verslininkui Gediminui Žiemeliui. Nuo sezono pradžios joje žaidžia ne tik Vilniaus „Ryto“, bet ir G. Žiemelio įkurtas sostinės „Wolves“ klubas.

LNK.lt

Video rekomendacijos: