L. Lekavičiaus bei K. Evanso lyderystę išskyręs E. Messina: „Tikiuosi sunkių rungtynių“

L. Lekavičiaus bei K. Evanso lyderystę išskyręs E. Messina: „Tikiuosi sunkių rungtynių“

Kauno „Žalgirio“ ekipa ketvirtadienį sieks iškovoti penktą pergalę Eurolygoje. Šįkart žalgiriečiai svečiuose susikaus su Milano „Emporio Armani“ ekipa.Prieš šias rungtynes „Emporio Armani“ vyr. treneris išskyrė keturis „Žalgirio“ žaidėjus.

„Turiu prieštaringus jausmus, nes po gero pasirodymo Eurolygoje sekė prastas Italijoje. Dabar norime sužaisti kuo geresnį mačą su „Žalgiriu“. Kauniečiai yra atletiška komanda, turi gynybinį identitetą ir efektyvų puolimą. Jie puikiai išnaudoja Edgaro Ulanovo ir Rolando Šmito stipriąsias savybes bei Keenano Evanso ir Luko Lekavičiaus lyderystę.

Tikiuosi sunkių rungtynių prieš komandą, kuri visada žaidžia turėdama nusiteikimą laimėti. Bet mes norime tęsti gerą žygį šioje Eurolygoje“, - kalbėjo E. Messina.


Tuo metu aukštaūgis Nicolo Melli rungtynes pavadino privalomomis laimėti bei išskyrė „Žalgirio“ atletiškumą.

„Norime pratęsti gerą atkarpą Eurolygoje. Privalome laimėti, o ypač rungtyniaudami namuose. Suprantame, kad bus sunku, nes „Žalgiris“ yra kieta komanda, ji yra gerai organizuota. Jie turi gerą trenerį ir žaidžia atletiškai. Norint laimėti, reikės įdėti daug pastangų“, - teigė N. Melli.

Primename, kad rungtynės vyks ketvirtadienį, 21:30 val.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: