Aiškėja, kiek J. Valančiūnas investavo į „Wolves“: paaiškino savo sprendimą

Aiškėja, kiek J. Valančiūnas investavo į „Wolves“: paaiškino savo sprendimą

FIBA ir BcWolves nuotr.

Kaip jau rašėme, Vilniaus „Wolves“ organizacijos veikla patraukė Jono Valančiūno dėmesį.Vienas geriausių visų laikų šalies krepšininkų įsigijo BC „Wolves“ valdančios uždarosios akcinės bendrovės „Basketball Holding Company“ akcijų ir tapo vienu iš klubo investuotojų.

Taip pat ima aiškėti, kokią sumą į „Wolves“ klubą investavo J. Valančiūnas.

Patikslintais duomenimis, J. Valančiūnas už akcijų paketą sumokėjo apie 400 tūkst. eurų.


Kiek anksčiau J. Valančiūnas „Yahoo Sports“ paaiškino savo sprendimą.

„Noriu jausti krepšinį, nesvarbu ką bedaryčiau. Noriu žaisti, imtis kitų darbų. Gal ateityje ir treniruoti, būti klubo valdyme. Nesvarbu ką, noriu būti susietas su krepšiniu. Tad toks bus mano kitas žingsnis“, – atskleidė atletas.

Primename, kad „Wolves“ klubas, valdomas UAB „Basketball Holding Company“, yra antrus veiklos metus skaičiuojantis žaidėjas Lietuvos ir Europos sporto rinkose, siekiantis sukurti šiuolaikišką ir ilgaamžį krepšinio klubą. Klubas nestokoja ambicijų kovoti ne tik stipriausiose šalies lygoje, bet ir Europos klubiniuose turnyruose, nuolat kurti visokeriopą vertę Lietuvos valstybei, šalies ir tarptautinei klubo bendruomenei. „Wolves“ organizacija rezultatų siekia tvirtu komandiniu darbu, krepšinio sirgalius laikydama svarbia ir neatsiejama klubo dalimi.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: