D. Sabonis buvo arti trigubo dublio, o „Kings“ sutriuškino „Trail Blazers“

Pergalę paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu. Ji namuose 121:82 (30:18, 35:19, 34:21, 22:24) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

„Kings“ įkrintamosiose susikaus su San Fransisko „Golden State Warriors“ ekipa.

Lietuvis nugalėtojams per 27 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Aukštaūgis pakartojo NBA rekordą, kuomet užfiksavo 77 dvigubą dublį. Tiek paat 1976 metais pavyko surinkti Mosesui Malone'ui.

Verta paminėti, kad trečiajame kėlinyje D. Sabonis gavo smūgi į veidą, po kurio teko šaldyti ledu.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 24, Domantas Sabonis 18 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Harrisonas Barneas 17, Keonas Ellisas 13, Keeganas Murray 12.

„Trail Blazers“: Dalano Bantonas 17 (7 rez. perd.), Duopas Reathas 14, Taze'as Moore'as 12.