J. Valančiūnas debiutavo „Wizards“ gretose

Per Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezonines varžybas naujoje komandoje debiutavo Jonas Valančiūnas.

Lietuvio atstovaujamas Vašingtono klubas „Wizards“ Monrealyje 98:125 (16:34, 22:22, 36:35, 24:34) neatsilaikė prieš Toronto „Raptors“ krepšininkus. Pastarojoje ekipoje aukštaūgis iš Lietuvos rungtyniavo 2012–2019 m.

Per šį susitikimą intriga baigėsi dar pirmajame kėlinyje, kai Kanados ekipa atitrūko 34:16.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J. Valančiūnas per 16 minučių pelnė 3 taškus (1/5 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 3 sykius suklydo.

Vašingtono klubas antras kontrolines rungtynes ketvirtadienį žais su Niujorko „Knicks“, o reguliarųjį sezoną pradės spalio 25-ąją savo arenoje priimdamas titulą ginančius Bostono „Celtics“ krepšininkus.

„Raptors“: R. J. Barrettas 17 (3/4 tritaškių), Chrisas Boucheras 13 (6 atk. kam., 3/5 tritaškių), Grady Dickas (5 rez. perd., 0/4 tritaškių), Kelly Olynykas (5 atk. kam.).

„Wizards“: Jordanas Poole’as 16 (6 rez. perd.), Alexas Sarras 15 (4 rez. perd., 3/4 tritaškių), Bilalas Coulibaly ir Tristanas Vukčevičius (8 minutės, 4/4 metimų) po 10.