D. Sabonio ekipa nusileido „Warriors“ (J. Valančiūnas ir „Wizards“ iškovojo pergalę)

Pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda. Ji svečiuose 106:109 (30:34, 28:21, 26:26, 22:28) nusileido San Fransisko „Golden State Warriors“ krepšininkams.

Lietuvis pralaimėjusiems er 25 minutes įmetė 13 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ gretose rezultatyviausias buvo De'Aaronas Foxas, kuris pelnė 19 taškų.

„Warriors“: Mosesas Moody 23, Jonathanas Kuminga 19, Buddy Hieldas 10.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 19, Keeganas Murray 17, DeMaras DeRozanas 16, Domantas Sabonis 13, Keonas Ellisas 12.

Pirmą pergalę iškovojo Vašingtono „Wizards“ su Jonu Valančiūnu. Ji 113:95 (18:25, 30:22, 34:32, 31:16) įveikė Toronto „Raptors“ krepšininkus.

Lietuvis per 22 minutes įmetė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 22, Corey Kispertas 20, Bilal Coulibaly 13, Carltonas Carringtonas ir Jonas Valančiūnas po 12.

„Raptors“: Chrisas Boucheris 22, Scottie Barnesas 16, Jakobas Poeltlas 10.