K. Jakučionis: „Žaisti su pačiais geriausiais yra tarsi svajonės išsipildymas“

K. Jakučionis: „Žaisti su pačiais geriausiais yra tarsi svajonės išsipildymas“

Praėjusią naktį Kasparas Jakučionis sužaidė puikias NBA rungtynes, bet jo atstovaujama Majamio „Heat“ patyrė pralaimėjimą. Jie svečiuose 116:129 nusileido Bostono „Celtics“ krepšininkams.



Lietuvis per 36 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Po mačo K. Jakučionis dėkojo komandos draugams.

„Tai įvyko greitai. NBA niekada negali žinoti, kada gausi šansą. Turėjau būti pasiruošęs. Ir turiu toks būti visada, kuomet jiems manęs reikės.


Kad susimečiau tritaškius, tai buvo komandos draugų nuoplenas. Jie rado mane, padėjo man. Aš tiesiog stengiuosi išpildyti tai, ko manęs prašoma.

Žaisti su pačiais geriausiais yra tarsi svajonės išsipildymas. Kai buvau mažas, stebėjau visus vyrukus, kurie čia žaidžia ir norėjau būti to dalimi. Kai einu į aikštelę, stengiuosi atiduoti viską, ką galiu“, - kalbėjo mūsiškis.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: