„Grizzlies“ nusileido „Pelicans“, o J. Valančiūno sąskaitoje – dvigubas dublis (VIDEO)

Septynias pergales paeiliui iškovoję Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ (20/23) namuose 116:126 (30:31, 20:38, 27:29, 39:28) pripažino Naujojo Orleano „Pelicans“ (17/27) komandos pranašumą.

„Grizzlies“ liko per žingsnį nuo ilgiausios laimėtų rungtynių serijos klubo istorijoje.

Pralaimėjusiems J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius bei padarė 2 klaidas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jrue Holiday. Jis per 32 minutes surinko 36 taškus.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 31, Jarenas Jacksonas 19, Ja Morantas 16 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14, De'Anthony Meltonas 10.

„Pelicans“: Jrue Holiday 36, Brandonas Ingramas 25, Nicolo Melli 15, J.J. Redickas ir Joshas Hartas po 10.

Artimiausias rungtynes Memfio krepšininkai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį žais prieš Bostono „Celtics“.