Jutoje – blankus D. Sabonis ir sutriuškinta „Pacers“ ekipa (VIDEO) (Kiti rezultatai)

Skaudžią nesėkmę patyrė Indianos „Pacers“ (28-16) krepšininkai. Jie išvykoje 88:118 (23:29, 21:27, 19:24, 25:38) pralaimėjo Jutos „Jazz“ (30-13) komandai.

Indianos klubo lyderis Domantas Sabonis šį kartą sužaidė prasčiau, nei įpratę matyti jo gerbėjai. Jis per 28 min. surinko 10 taškų, bet visus – iki didžiosios pertraukos. Taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. D. Sabonis pataikė 5 dvitaškius iš 11 ir prametė tritaškį.

Nerezultatyviai žaidė ir kiti „Pacers“ lyderiai – Mylesas Turneris ir Aaronas Holiday įmetė po 12 taškų, Jeremy Lambas – 11.

„Pacers“ šį kartą neprilygo varžovams kovoje dėl atšokusių kamuolių. „Jazz“ žaidėjai po krepšiais nusiėmė net 23 kamuoliais daugiau (53-30).

Jutos komandai Donovnas Mitchellas pelnė 25 taškus, Rudy Gobertas 20, Bojanas Bogdanovičius – 16.

Detroito „Pistons“ (16/28) 100:106 Vašingtono „Wizards“ (14/28)
Toronto „Raptors“ (29/14) 122:117 Atlantos „Hawks“ (10/34)
Filadelfijos „76ers“ (29/16) 117:111 Bruklino „Nets“ (18/24)
Sakramento „Kings“ (15/28) 113:118 Majamio „Heat“ (30/13) (po pratęsimo)
Čikagos „Bulls“ (16/29) 98:111 Milvokio „Bucks“ (39/6)
Oklahomos „Thunder“ (25/19) 112:107 Hjustono „Rockets“ (26/16)
Orlando „Magic“ (21/23) 106:83 Šarlotės „Hornets“ (15/30)

Niujorko „Knicks“ (12/32) 106:86 Klivlando „Cavaliers“ (12/32)
Los Andželo „Lakers“ (34/9) 107:139 Bostono „Celtics“ (28/14)
Denverio „Nuggets“ (30/13) 107:100 Minesotos „Timberwolves“ (15/28)
Memfio „Grizzlies“ (20/23) 116:126 Naujojo Orleano „Pelicans“ (17/27)
San Antonijaus „Spurs“ (19/23) 120:118 Fynikso „Suns“ (18/25)
Oklando „Golden State Warriors“ (10/35) 124:129 Portlando „Trail Blazers“ (19/26) (po pratęsimo)