Rezultatyvaus D. Sabonio pastangų neužteko – „Pacers“ krito prieš Niujorko komandą

Šeštadienio naktį vykusiose NBA lygos rungtynėse Indianos „Pacers" (31 pergalė/18 pralaimėjimų) kuriai atstovauja Domantas Sabonis, namuose patyrė netikėtą pralaimėjimą. Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė vieni Rytų konferencijos autsaiderių Niujorko „Knicks" (14/36) rezulatu 92:85.

Indianos komanda beveik visą laiką atsilikinėjo ir į priekį epizodiškai išsiverže tik ketvirto kėlinio pradžioje.

D. Sabonis savo komandoje buvo rezultatyviausias – lietuvis pelnė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius. Be jo, dviženklį taškų skaičių komandoje surinko tik Mylesas Turneris, įmetęs 12 taškų. Itin prastas rungtynes sužaidė neseniai ant parketo grįžęs vienas geriausių komandos žaidėjų Victoras Oladipo – per 22 minutes jis pelnė 7 taškus, tačiau taiklūs buvo tik 2 iš 14 jo metimų.

„Knicks" komandoje nesulaikomai žaidė Marcusas Morrisas įmetęs 28 taškus, jam puikiai talkino Julius Randle'as įmetęs 16 taškų ir atkovojęs net 18 kamuolių.

Po šio pralaimėjimo „Pacers" lieka penktoje Rytų konferencijos vietoje, tiesa, nuo trečioje vietoje esančių Bostono „Celtics" juos skiria tik dvi pergalės.