D. Sabonio trigubas dublis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo NBA čempionams (VIDEO)

Domantas Sabonis NBA čempionate surengė dar vieną įsimintiną pasirodymą, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ komanda patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Permainingose rungtynėse Toronte „Pacers“ (31-20) krepšininkai pralaimėjo vietos „Raptors“ (37-14) komandai rezultatu 118:119 (20:30, 43:18, 23:34, 32:37).

„Raptors“ iškovojo jau dvyliktą pergalę iš eilės, o „Pacers“ tai buvo trečia nesėkmė paeiliui.

D. Sabonis šiame mače užfiksavo „trigubą dublį“ – tris dviženklius statistinius rodiklius. Lietuvis per 38 min. pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Po D. Sabonio taiklių baudų metimų „Pacers“ likus žaisti mažiau nei tris minutes pirmavo 116:105. Vėliau baudas sumetus Justinui Holiday, svečiai išlaikė solidų pranašumą – 118:108. Tačiau per likusias dvi minutes taškus pelnė tik Toronto komanda. Spurtavę 11:0, „Raptors“ triumfavo 119:118.

Nugalėtojų gretose karaliavo trys lyderiai – Kyle'as Lowry pelnė 32 taškus, Serge'as Ibaka – 30, o Pascalis Siakamas – 25.

„Raptors": Kyle'as Lowry 32 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka 30, Pascalis Siakamas 25 (9 atk. kam.), Terence'as Davisas 11, Fredas VanVleetas 10 (7 rez. perd.).

„Pacers": Malcolmas Brogdonas 24 (4/7 trit.), Justinas Holiday 22 (6/9 trit.), Dougas McDermottas 19 (4/7 trit.), Domantas Sabonis 15 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Victoras Oladipo 13 (5/14 metimai).

D. Sabonis yra vienintelis „Pacers“ krepšininkas, dalyvausiantis NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, kurios kitą savaitgalį vyks Čikagoje.

Vakar paaiškėjo, kad lietuvis žais ne tik geriausiųjų rungtynėse, bet taip pat išmėgins jėgas individualiame asmeninių įgūdžių konkurse. Į jį pakviesti 8 krepšininkai, jie varžysis specialiose kamuolio varymo, perdavimo ir metimų į krepšį rungtyse.