Rungtynėse su NBA čempionais – D. Sabonio dvigubas dublis (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (33/24) ekipa patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Ji svečiuose 81:127 (12:34, 20:29, 23:22, 26:42) nepasipriešino Toronto „Raptors“ (42/15) krepšininkams.

Be Victoro Oladipo rungtyniavę „Pacers“ kapituliavo nusileisdami varžovams 46 taškų skirtumu.

Įdomu tai, kad skaudesnį pralaimėjimą Indianos klubas per visą savo istoriją yra patyręs tik 1977 metais, kuomet nusileido „Golden State Warriors“ krepšininkams - 91:150.

Lietuvis per 31 minutę pelnė 14 (6/16 dvit., 2/3 baud.) taškų, atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, prasižengė bei suklydo po 2 kartus.

Tiek pat taškų pralaimėjusiems surinko ir Aaronas Holiday. Jis per 32 minutes pelnė 14 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtoju gretose geras rungtynes sužaidė Pascalis Siakamas. Jo sąskaitoje - 21 taškas.

Po krepšiais dominavę šeimininkai dvikovą po lentomis laimėjo net 57:39.

„Pacers“: Aaronas Holiday ir D. Sabonis (11 atk. kam.) po 14, Justinas Holiday 12, Malcolmas Brogdonas 9.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 21, Mattas Thomas 17, Kyle'as Lowry (7 atk. kam., 11 rez. perd.) 16, Serge'as Ibaka (15 atk. kam.) 15, Terence'as Davisas 13, Rondae Hollisas-Jeffersonas 12.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais trečiadienį su Šarlotės „Hornets“.

Los Andželo "Lakers" 114:112 Bostono "Celtics"

Denverio "Nuggets" 128:116 Minesotos "Timberwolves"