D. Sabonis padėjo saviškiams neišklysti iš pergalių kelio (VIDEO)

Pergalingai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate rungtyniauja Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (37/24) komanda.

Indianos ekipa svečiuose 116:111 (26:34, 40:23, 26:27, 24:27) nugalėjo San Antonijaus klubą „Spurs“ (25/34). Tai buvo ketvirta „Pacers“ pergalė iš eilės.

Lietuvis per 35 minutes surinko 14 taškų (dvitaškiai 4/10, baudų metimai 6/8), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo. Ketvirtame kėlinyje D. Sabonis pelnė 9 taškus iš eilės ir padėjo savo komandai pasiekti 25-ą pergalę.

„Pacers“ komandoje geriausiai sekėsi Malcolmui Brogdonui – 26 taškai (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir T. J. Warrenui – 23 (7 atk. kam.). „Spurs“ gretose labiausiai pasižymėjo Patty Millsas (24 tašk., tritaškiai 6/11) ir Trey'us Lylesas (20 tašk., tritaškiai 4/7, 6 atk. kam.).