J. Valančiūnas pasiruošimą sezono atnaujinimui baigė dubliu, „Grizzlies“ - pergale

Jono Valančiūno atstovaujamas Memfio "Grizzlies" klubas pergalingai baigė pasiruošimą NBA sezono pratęsimui Orlande.

Antradienį Tayloro Jenkinso auklėtiniai užtikrintai 128:110 (41:33, 28:19, 37:22, 22:26) įveikė Majamio "Heat" krepšininkus.

Nugalėtojai realizavo net 45,2 proc. tolimų metimų (19/42) bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 54:43.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas per 28 minutes įmetė 15 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 5/7 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 23 ir 22 taškus surinkę Dillonas Brooksas (4/6 trit.) ir jaunoji žvaigždė Ja Morantas (12 rez. perd.). 13 taškų pridėjo Kyle'as Andersonas (3/4 trit., 7 atk. kam.), po 11 - Brandonas Clarke'as (7 atk. kam.) ir Jarenas Jacksonas, 10 - Tyusas Jonesas.

Pralaimėjusiems Jimmy Butleris (7 rez. perd., 5 kl.) pelnė 18, Bamas Adebayo (2 bl.) - 16, Jae Crowderis (8 atk. kam.) ir Kelly Olynykas - po 12, Duncanas Robinsonas - 11, Goranas Dragičius (1/5 trit.) - 9 taškus.

Pirmąsias atnaujinto sezono rungtynes "Grizzlies" sužais prieš Portlando "Trail Blazers" penktadienį, 23 val. Lietuvos laiku.