Vienas „Magic“ lyderių patyrė sunkią traumą, bendraklubis pravirko (VIDEO)

Orlando "Magic" klubas šiąnakt 132:116 įveikė Saktramento "Kings" ekipą, tačiau ilgam prarado vieną lyderių.

Ketvirtajame kėlinyje kojos traumą patyrė ir aikštelę ant neštuvų paliko 2017 metų NBA naujokų biržos 6-asis šaukimas Jonathanas Isaacas.

Medicininė apžiūra krepšininkui nustatė kairiojo kelio kryžminio raiščio plyšimą, o tai reiškia, kad į rikiuotę jis grįš labai negreitai.

"Man buvo sunku tai matyti. Iš karto pravirkau, kadangi žinojau, koks tai šaunus vaikinas ir kaip jis sunkiai dirbo, kad grįžtų po traumos", - po dvikovos pakomentavo "Magic" puolėjas Aaronas Gordonas.

J.Isaacas puikiai rungtyniavo šiame sezone, tačiau patyrė to paties kelio raiščių patempimą ir nuo sausio 1 dienos praleido 31 susitikimą.

22 metų 211 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 29 minutes rinko 12,1 taško, atkovojo 6,9 bei perėmė 1,6 kamuolio, atliko 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir blokavo 2,4 metimo.