L. Dončičius pakartojo svarbiausius O. Robertsono ir K. Abdul-Jabbaro pasiekimus (VIDEO)

Kaip jau skelbėme, antradienį Orlande vykstančiame NBA sezono pratęsime Luka Dončičiaus vedamas Dalaso "Mavericks" klubas per pratęsimą 114:110 įveikė Sakramento "Kings" ekipą.

Slovėnas įmetė 34 taškus (10/18 dvit., 2/6 trit., 8/11 baudų), sugriebė 20 atšokusių kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau 16-as lygos superžvaigždės ir "Mavericks" lyderio trigubas dublis šį sezoną.

Vasario pabaigoje 21-ąjį gimtadienį atšventęs L.Dončičius tapo pirmuoju gynėju nuo 1965 m. po Oskaro Robertsono, pasiekusio 30+20+10 rodiklius, ir jauniausiu lygos istorijoje.

Be to, krepšininkas tapo trečiuoju "Mavericks" krepšininku per rungtynes pelniusiu bent 30 taškų ir atkovojusiu bent 20 kamuolių - po Dirko Nowitzki ir Samo Perkinso.

Verta paminėti, kad pastarąjį kartą mažiausiai 30 taškų surinko, 20 kamuolių atkovojo ir 12 rezultatyvių perdavimų atliko legendinis Los Andželo „Lakers “ krepšininkas Kareemas Abdulas-Jabbaras. Tai jis padarė 1976 metais.

Po pergalės prieš Sakramento ekipą Slovėnijos krepšininkas nebuvo patenkintas savo komandos žaidimu.

“Mes sugrįžtame. Žingsnis po žingsnio. Manau, šįkart sužaidėme vienas blogiausių savo rungtynių ir jas laimėjome”, - teigė L. Dončičius.

Šiame NBA lygos sezone 201 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 34 minutes renka 28,9 taško, atkovoja 9,3 bei perima po 1 kamuolį ir atlieka 8,8 rezultatyvaus perdavimo.