„Grizzlies“ pralaimėjo „Celtics“ ekipai, o J. Valančiūno sąskaitoje - dvigubas dublis (Kiti rezultatai)

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (33/39) ekipa, kuri 107:122 (17:24, 23:32, 33:27, 34:39) nusileido Bostono „Celtics“ (48/23) krepšininkams.

Po šio pralaimėjimo „Grizzlies“ nukrito į 10 vietą Rytų konferencijoje.

Pralaimėjusiems lietuvis per 25 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius bei prasižengė 1 kartą.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Jaysonas Tatumas, kuris per 29 minutes įmetė 29 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Rezultatyviausiai „Grizzlies“ žaidė Ja Morantas, kurio sąskaitoje 26 taškai ir 13 rezultatyvių perdavimų.

„Grizzlies“: Ja Morantas (13 rez.perd.) 26, Brandonas Clarke'as 15, J. Valančiūnas (10 atk.kam.) ir Dillonas Brooksas po 14, Graysonas Allenas 12, Gorgui Diengas 10.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 29, Gordanas Haywardas ir Kemba Walkeris po 19, Marcusas Smartas (9 rez.perd.) ir Enesas Kanteris (8 atk.kam.) po 11, Robertas Williamsas (7 atk.kam.) 10.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais ketvirtadienį, kuomet susikaus su Milvokio „Bucks“ žaidėjais.

Orlando "Magic" 96:108 Bruklino "Nets"

San Antonijaus "Spurs" 123:105 Hiustono "Rockets"

Filadelfijos "76ers" 117:130 Fynikso "Suns"