„Burbulo“ MVP paliko Orlandą

Kaip jau rašėme, šiąnakt dėl boikoto neįvyko visos trys Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos rungtynės.

Penktojo Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mačo nežaidė ir Los Andželo "Lakers" bei Portlando "Trail Blazers" klubai.

Kol susiklostė neaiški situacija, lygos superžvaigždė ir "Blazers" lyderis Damianas Lillardas nutarė pasirūpinti sveikata ir paliko Orlando "burbulą".

Krepšininkas dėl kelio traumos būtų praleidęs trečiadienį turėjusią dvikovą, kuri galėjo būti ir paskutinė - "Lakers" serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1.

Tačiau bet kokiu atveju, "burbulo" MVP nutarė grįžti į Portlandą, kur jam bus atlikti išsamūs tyrimai.

Reguliariajame sezone 30-metis 191 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 38 minutes rinko po 30 taškų (40,1 proc. trit.), atkovojo 4,3 bei perėmė 1,1 kamuolio ir atliko po 8 rezultatyvius perdavimus.

Atkrintamosiose varžybose D.Lillardo rodikliai gerokai sumenko - 24,3 pelnyto taško (39,4 proc. trit.), 3,5 atkovoto bei 0,5 perimto kamuolio ir 4,3 rezultatyvaus perdavimo per 36 minutes.