Įspūdinga D. Mitchello karjera: 23-ejų gynėjui „Jazz“ siūlys 170 mln. dolerių

Jutos "Jazz" klubas savo lyderiui Donovanui Mitchellui siūlys maksimalų kontraktą, kai tik prasidės laisvųjų agentų rinka, praneša "Yahoo Sports" apžvalgininkas Chrisas Haynesas.

Skelbiama, kad amerikiečiui bus pateikta nauja penkerių metų net 170 mln. JAV dolerių vertės sutartis.

2017 metų NBA naujokų biržoje D.Mitchellą 13-uoju šaukimu pasirinko Denverio "Nuggets" ir iš karto perleido teises Solt Lei Sičio komandai, o jo dabartinis kontraktas baigsis po 2020-2021 metų sezono.

Būtent Denverio klubui "Jazz" krepšininkai po dramatiškos kovos pralaimėjo Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją 3:4.

Reguliariajame sezone 23 metų 185 cm ūgio atakuojantis gynėjas vidutiniškai per 34 minutes įmesdavo po 24 taškus (36,6 proc. trit.), sugriebdavo 4,4 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 4,3 rezultatyvaus perdavimo.

Atkrintamosiose varžybose D.Mitchello rodikliai išaugo iki fantastiškų - 36,3 pelnyto taško (51,6 proc. trit.), po 5 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį ir 4,9 rezultatyvaus perdavimo per 38 minutes.