„Nuggets“ puolėjas pasiskundė, kad visas jų žaidimas vyko per dvi komandos žvaigždes

Denverio "Nuggets" NBA Vakarų konferencijos pusfinalio ketvirtajame mače 85:96 nusileido Los Andželo "Clippers" krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių pralaimi 1:3.

Pralaimėjusių puolėjas Michaelas Porteris paaiškino savo pasyvumą antrojoje susitikimo pusėje.

"Visi klausimai - treneriams ir kombinacijų pasirinkimui. Žaidėme per Jokičių ir Murray'ų. Jie yra nuostabūs žaidėjai, tačiau privalome rasti galimybių įtraukti ir kitus vaikinus, - teigia M.Porteris. - Aš tiesiog neprisiliesdavau prie kamuolio. "Clippers" nieko nekeitė savo žaidime.

Jei praleidžiu aikštelėje pakankamai daug laiko, manau, kad turiu teisę išreikšti tokią nuomonę."

M.Porteris per 34 minutes įmetė 15 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir buvo trečias pagal aikštelėje praleistą laiką bei pelnytus taškus komandoje. Tačiau visus taškus puolėjas surinko pirmojoje dvikovos pusėje, o po ilgosios pertraukos tik 2 kartus atakavo krepšį.

Nikolos Jokičiaus sąskaitoje - 26 taškai (9/16 dvit., 2/7 trit., 2/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai per 39 minutes.

J.Murray'us per 44 minutes surinko 18 taškų (4/12 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.