„Heat“ pergalingai pradėjo Rytų konferencijos finalo seriją (VIDEO) (Kiti rezultatai)

NBA Rytų konferencijos finalo pirmosiose rungtynėse pergalę iškovojo Majamio „Heat“ ekipa, kuri po pratęsimo 117:114 (18:26, 37:29, 16:28, 35:23, 11:9) nugalėjo Bostono „Celtics“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė slovėnas Goranas Dragičius. Jis per 39 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Pralaimėjusiems 30 taškų surinko Jaysonas Tatumas. Jis taip pat per 43 minutes atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Goranas Dragičius (7 atk.kam.) 29, Jae Crowderis 22, Jimmy Butleris 20, Bamas Adebayo (6 atk.kam., 9 rez.perd.) 18, Tyleris Herro (11 atk.kam., 9 rez.perd.) 12.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (14 atk.kam.) 30, Marcusas Smartas 26, Kemba Walkeris 19, Jaylenas Brownas 17, Bradas Wanamakeris 11.

Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį.

Los Andželo „Clippers“ ir Denverio „Nuggets“ rungtynių rezultatas bus pateiktas netrukus.