„Lakers“ lengva pergale atidarė Vakarų konferencijos finalą (VIDEO)

Pergalingai Vakarų konferencijos finalą pradėjo Los Andželo „Lakers“ ekipa, kuri 126:114 (36:38, 34:21, 33:20, 23:35) sutriuškino Denverio „Nuggets“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Verta paminėti, kad „Lakers“ po trijų kėlinių pirmavo 103:79, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Primename, kad Rytų konferencijos finale Majamio „Heat“ ekipa 2-0 pirmauja prieš Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Anthony Davisas, kuris per 32 minutes pelnė 37 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

LeBronas Jamesas prie pergalės prisidėjo įmesdamas 15 tašku, sugriebdamas 6 kamuolius ir atlikdamas 12 rezultatyvių perdavimu.

Tuo tarpu pralaimėjusiems Nikola Jokičius ir Jamalas Murray surinko po 21 tašką.

„Lakers“: Anthony Davisas (10 atk.kam.) 37, Kentaviousas Caldwellas-Pope 18, LeBronas Jamesas (6 atk.kam., 12 rez.perd.) 15, Dwightas Howardas 13, Kyle'as Kuzma 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (6 atk.kam.) ir Jamalas Murray po 21, Michaelas Porteris (10 atk.kam.) 14.

Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.