A. Daviso pergalingas tritaškis išplėšė pergalę prieš „Nuggets“ (VIDEO)

Anthony Davisas pergalingas tritaškis lėmė, kad Los Andželo „Lakers“ klubas Vakarų konferencijos finale pirmauja jau 2-0.

Franko Vogelio auklėtiniai po atkaklios kovos 105:103 (29:21, 31:29, 22:28, 33:25) pranoko Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė mačo herojus A. Davisas, kuris per 39 minutes surinko 31 tašką ir atkovojo 9 kamuolius.

Tuo tarpu LeBronas Jamesas prie pergalės prisidėjo įmesdamas 26 taškus, atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusių gretose nesustabdomas buvo Nikola Jokičius, kuris per 39 minutes pelnė 30 taškų, sugriebė 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Anthony Davisas (9 atk.kam.) 31, LeBronas Jamesas (11 atk.kam.) 26, Kentaviousas Caldwellas-Pope ir Danny Greenas po 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (6 atk.kam., 9 rez.perd.) 30, Jamalas Murray (6 atk.kam.) 25, Michaelas Porteris 15, Monte Morrisas 9.

Kitos serijos rungtynės įvyks trečiadienį.